• Zobacz • Dowiedz się • Zapytaj • Pomóż sobie i innym •

Porada lekarska online

Jeśli potrzebują Państwo porady lekarza specjalisty zajmującego się problematyką z zakresu onkorehabilitacji, prosimy o skorzystanie z naszego formularza online. Porada lekarska online to bardzo wygodny sposób, na uzyskanie profesjonalnych informacji dotyczacych rehabilitacji po leczeniu onkologicznym. Pacjencji z problemem nowotworowym, ich opiekunkowie i wszyscy zainteresowani onkologią mogą uzupełnić swoją wiedzę, bez wychodzenia z domu. Porada lekarska online jest dostępna 24 godziny na dobę. Nasi specjaliści, w jak najkrótszym czasie odpowiedzą na Państwa pytania i wątpliwości. Specjalista może dobrać dla Państwa indywidualny program rehabilitacji dostosowany do Państwa stanu zdrowia. Na stronie onkorehabilitacja porady znajdziecie Państwo fachowe porady dotyczącego, tego jak powinna wyglądać prawidłowa rehabilitacja po leczeniu onkologicznym. Wszyscy zainteresowani tą tematyką, mogą na bieżąco śledzić najnowsze wpisy. Rehabilitacja w onkologii obejmuje między innymi zapobieganie powikłaniom i następstwom leczenia, służy usuwaniu czynnościowych zaburzeń leczenia nowotworów złośliwych i łagodzeniu objawów terminalnego okresu choroby. W dziale onkorehabilitacja porady przeczytają Państwo między innymi o roli ćwiczeń ruchowych w rehabilitacji onkologicznej, a korzystając z porady lekarskiej online uzyskają Państwo indywidualnie dobrany zestaw ćwiczeń i zabiegów z zakresu fizykoterapii i masażu w rehabilitacji onkologicznej. Przed wysłaniem prośby o konsultację online prosimy sprawdzić, czy odpowiedź na Państwa pytanie nie znajduje się w dziale - Najczęściej zadawane pytania. Zapraszamy do współpracy. Potrzebujesz programu rehabilitacji indywidualnie dostosowanego do twojego stanu zdrowia?

To łatwiejsze niż myślisz.

Skorzystaj z formularza konsultacji online.

Przed wysłaniem prośby o konsultację online sprawdź czy odpowiedź na Twoje pytanie nie znajduje się już w dziale: Najczęściej zadawane pytania

Prośba o konsultacje online

Aby wysłać formularz konsultacji należy się zalogować. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta kliknij tutaj by je zarejestrować.

Konsultacji udziela:

Dr hab. n. med. prof. nadzw. Piotr J. Majcher

Studia medyczne na wydziale lekarskim ukończył na Akademii Medycznej w Lublinie w 1989 roku. Specjalizację II stopnia z rehabilitacji medycznej z wyróżnieniem uzyskał w 1997 roku. W 1996 roku z wyróżnieniem uzyskał stopień naukowy doktora medycyny, a w 2010 roku stopień naukowy doktora habilitowanego. Jest profesorem nadzwyczajnym w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Od 1989 do 2012 roku pracował w Klinice Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od 2004 roku jest kierownikiem Zakładu Rehabilitacji i Fizjoterapii, Katedry Rehabilitacji, Fizjoterapii i Balneoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od 2006 roku jest kierownikiem Ośrodka Rehabilitacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. Św. Jana z Dukli w Lublinie. Od 2010 roku Przewodniczący Sekcji Rehabilitacji Onkologicznej Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji. Od września 2013 roku Wice-Prezes Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji. Konsultant wojewódzki w dziedzinie rehabilitacji medycznej w województwie lubelskim.