• Zobacz • Dowiedz się • Zapytaj • Pomóż sobie i innym •

Portal o rehabilitacji w onkologii

Informacje o serwisie


Ogólnopolski portal o rehabilitacji w onkologii. Dla pacjentów z rozpoznaną choroba nowotworową, dla ich bliskich i ich rodzin. Dla lekarzy, fizjoterapeutów i wszystkich zainteresowanych tą problematyką.

Konsultacje


Swoje pytanie możesz wysłać do lekarza specjalisty rehabilitacji zajmującego się problematyką onkorehabilitacji, poprzez nasz portal o rehabilitacji w onkologii, a na odpowiedź nie będziesz czekał dłużej niż 48 godzin.

Mapa OnkoRehabilitacji


W naszym portalu o rehabilitacji w onkologii w łatwy i przejrzysty sposób znajdziecie Państwo na mapie najbliższy Ośrodek Onkologiczny, Ośrodek Rehabilitacji, Poradnię Rehabilitacyjną, Gabinet Fizjoterapii czy Sklep ze sprzętem ortopedyczno – rehabilitacyjnym i środkami pomocniczymi.

04 wrz

Aktualności


Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja na kongresie w Łodzi

Rehabilitacja pacjentów z chorobą nowotworową oraz terapia obszaru dna miednicy – to tylko niektóre z tematów jakie znalazły się w programie tegorocznego Kongresu Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi. Wydarzenie gromadzące kilkuset lekarzy oraz fizjoterapeutów odbędzie się w dniach 20 – 23 września przy okazji 26 edycji  międzynarodowych targów REHABILITAC...

Jak skorzystać z mapy?

Zamieszczona mapa Polski ułatwia w sposób niezmiernie prosty, poprzez kliknięcie znalezienie według podanego katalogu wszystkich miejsc związanych z leczeniem i rehabilitacja pacjenta z choroba nowotworową. W wyświetlonym miejscu na mapie pojawi się nazwa, adres, zakres świadczonych usług lub reklama punktu rehabilitacyjnego z zamieszczonego katalogu.

Sortuj według: Nazwie / Dacie dodania

Wybierz kategorie: