• Zobacz • Dowiedz się • Zapytaj • Pomóż sobie i innym •

O nas

O nas

Jedyny taki portal

 

Portal OnkoRehabilitacja tworzą doświadczeni lekarze specjaliści rehabilitacji medycznej zajmujący się problematyką onkorehabilitacji.
 

PORTAL OnkoRehabilitacja to serwis informacyjny i konsultacyjny o onkologii i rehabilitacji. Przeznaczony jest w szczególności dla pacjentów z rozpoznana choroba nowotworowa, niezależnie od czasu jej rozpoznania, sposobu i fazy leczenia ( zabiegu operacyjnego, radioterapii, chemioterapii, czy innej terapii) oraz ich bliskich i rodzin chcących im pomóc i ulżyć w codziennym życiu. Przeznaczony jest także dla lekarzy różnych specjalności, lekarzy będących w trakcie specjalizacji, fizjoterapeutów oraz dla osób innych zawodów medycznych i paramedycznych zainteresowanych problematyką rehabilitacji i fizjoterapii w onkologii.

Nasza misja

 

Chcemy propagować i rzetelnie informować o rehabilitacji i fizjoterapii w onkologii.
 

Chcemy zmniejszyć twoje dolegliwości bólowe i skutki uboczne prowadzonego leczenia choroby nowotworowej poprzez odpowiednią rehabilitację.
 

Chcemy poprawić Twoją jakość życia w trakcie trwania choroby nowotworowej i po zakończeniu leczenia.
 

Chcemy odpowiednio dobrać i zaprogramować właściwą rehabilitację oraz ukierunkować leczenie uzdrowiskowe.
 

Chcemy pomóc w znalezieniu odpowiedniego i bezpiecznego miejsca do OnkoRehabilitacji.
 

Chcemy wskazać te miejsca w Polsce niezależnie czy mają umowę i refundację z Narodowym Funduszem Zdrowia, czy nie.
 

Chcemy rekomendować miejsca fachowe i przyjazne pacjentom wymagającym onkorehabilitacji.

Prywatność pacjentów jest naszym priorytetem

 

Tworząc Portal OnkoRehabilitacja zadbaliśmy o wysokiej klasy kadrę medyczną oraz postawiliśmy na Państwa komfort w czasie korzystania z naszych usług, a także na bezpieczeństwo wszelkich danych osobowych. Nasze systemy informatyczne testowane były przez ludzi znających się na technologiach IT oraz specjalistów zajmujących się ochroną danych osobowych dla których przestrzeganie bezpieczeństwa przetwarzanych danych jest priorytetem.